King of Kings

Ücretsiz Aksiyon Ve Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Diğer sevilen ürünler
  • Boyut Strategy
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Next Direction Technologies
King of Kings indir; Çok oyunculu, gerçek zamanlı, savaşma strateji oyununa hazır mısınız? Bu oyun batı tarzıdır.

Çok oyunculu, gerçek zamanlı, savaşma strateji oyununa hazır mısınız? Bu oyun batı tarzıdır. Ve oyuncular değişik coğrafi konumlara göre kent yerlerinin yerleşimini özgürce seçebilir ve müttefiklerinizle birlikte ilerleyebilirler. isterlerse geri çekilebilirler.
Küresel gerçek zamanlı bir oyun oynadınız mı hiç? Bu oyunda savaşacağınız oyuncular dünya çapında senkronizasyon ve küresel oyuncular.
* ŞEHİR – Şehirde hayatta kalmanız çok zor. Devamlı ve şiddetli olarak saldırılar var. Hayatta kalabilmeniz için kale, ordu barakaları, hastane ve daha fazlasını inşa edin ve geliştirmeye başlayın.
Kolej ve araştırma teknolojileri ile istatistiklerinizi artırın.


* TALEP - Muazzam gerçek zamanlı PvP maçlarında savaş alanını temizle! Kaynaklarını yağmalamak ve güç sıralamasına tırmanmak için diğer oyuncunun kalesine hemen saldır.


* KAYNAK - Şehrinizi ve ordunuzu sürdürmek için her zaman yeterli kaynağa sahip olduğunuzdan emin olun. Bundan emin olmak için kaynakları kolayca sıralayın.
Akıllı imparator sadece kendi üretimine bağlı kalmayacaktır, ancak onun kale kapıları boyunca, ihtiyaçlarını karşılamak için rakip kaleleri kuşatmalısınız.


* İTTİFAK - Küresel oyuncularla gerçek zamanlı olarak diplomatik ve stratejik ittifaklar kurmalısın. Gerçek zamanlı olarak dünyadan oyuncularla sohbet et. Onlarla (ittifak üyelerinizle) konuşun ve strateji oluşturun. Binaları ve araştırmaları hızlandırmak için birbirinize yardım edin.


* THRONE SAVAŞLARI YAKINDA GELİYOR - Kral olmak için Taht'ı sallayın ve işgal edin. Kral ol ve krallığı yönetmeye başla. Müttefiklerini geri ödeyin ve düşmanlarınızı yok etmenin tadını çıkarın. Krallığınızdaki oyuncuların yanı sıra krallık meraklıları için tutkunları ve özel başlıklar verin. Şehrini büyütün, kötülük lordlarının tehdidinden koru ve alemini tarih kitaplarında gerçek bir Kral olarak işaretle!

* ORTA TOPRAK GÖRSEL FEAST- Kendinizi fantezi ile efsane karanlık dünyasına bırakın ve tadını çıkarın. Yerel saatte Gündüz / Gece Modu ile inanılmaz bir ortam sizi bekliyor. Muhteşem animasyonlu RTS savaşlarını çok seveceğinize eminiz. Siste örtülü bir ortaçağ fantezi dünyası sizi keşfetmenizi bekliyor.Şövalyeler, Elfler, Ejderha Savaşçıları, Zehirli Mantikerler ve daha inanılmaz yaratıklar sizi savaş alanında görecek!

* MMO GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ SAVAŞ OYUNU - Bu, ekranınızın sürekli yeni savaşlar, sohbetler, kampanyalar, yükseltmeler ve her zaman açılış yapan yeni krallıklarla yanmaya başlayamayacağınız bir oyun.- Eğer Game of War gibi çok oyunculu strateji oyunlarını seviyorsanız, bu temel binayı seveceksiniz, hayatta kalmak için savaşmanız gereken dövüş oyunu!

Bu oyunu indirin ve realitenizi şimdi oluşturmaya başlayın! Kralların Rage of aksiyon dolu dünyasında toprakları yönetmeye hemen başla. Bir çok özelliğe sahip bu oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsin.

King of Kings indir